ZALA MEGYEI SAKKSZÖVETSÉG

8900 Zalaegerszeg, Kossuth u. 47-51.

Tel.: 92/596-220

Email:postmaster@zala-seaxelero.net

ZALA MEGYEI DIÁKSPORT SZÖVETSÉG

8900 Zalaegerszeg, Kossuth u. 47-51.

Tel.: 92/596-220

Email: diaksport@zelkanet.hu

 

MEGYEI  SAKK  DIÁKOLIMPIA

I-IV. KCS. EGYÉNI VERSENY

VÉGEREDMÉNY

 

2010/2011. TANÉV

 

 

I.   kcs. leány:

 

1.      Tegzes Kata                            Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  3 pont

2.      Mátyus Vivien              Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  2

3.      Györgyfalvi Fanni                     Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          1

4.      Németh Imola                          Ady Ált. Isk., Zalaegerszeg                  0

 

I. kcs. fiú:

 

1.      Hofmann Ádám                       Kertvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg        5,5 pont

2.      Horváth Csongor Endre           Kiskanizsai Ált. Isk., Nagykanizsa       5,5

3.      Vass Bence                             Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  5

4.      Pete Zétény                             Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          4,5

5.      Györe János                            Öveges ÁMK, Zalaegerszeg                4,5

6.      Csizi Gergő                             Eötvös Ált. Isk., Vonyarcvashegy        3,5

7.      Salamon Zsigmond                  Kísérleti Óvoda, Keszthely                  3

8.      Zsiga Kristóf                            Ált. Iskola, Zalakomár             2

9.      Németh Zsombor                    Ált. Iskola, Cserszegtomaj                   1,5

 

II.kcs leány:

 

1.      Boa Boglárka                          Batthyány Gimn., Nagykanizsa 3 pont

2.      Balogh Eszter                          Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  2

3.      Salamon Fanni                         Ady Ált. Isk., Zalaegerszeg                  1

4.      Kovács Luca                           Ált. Iskola, Zalakaros                          0

 

II.kcs fiú:

 

1.      Balogh Márton             Ált. Iskola, Teskánd                            6 pont

2.      Kertész Zsolt                           Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          6

3.      Cseke Tibor                            Ált. Iskola, Teskánd                            5

4.      Dóra Bence                             Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          4,5

5.      Kollonay Zoltán                       Zrínyi Ált. Isk., Nagykanizsa                3,5

6.      Kláminger Bálint                      Egry Ált. Isk., Keszthely                      3,0

7.      Csinyáth Dominik                    Ált. Iskola, Zalakaros                          3,0

8.      Haselback Dávid                     Bolyai Ált. Isk., Nagykanizsa   3,0

9.      Bujtor Botond                         Eötvös Ált. Isk., Vonyarcvashegy        1,0

10.  Horváth Barna             Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  0

 

 

 

III.kcs. leány:

 

1.      Perger Kitti                              Batthyány Gimn., Nagykanizsa 3 pont

2.      Vadász Boglárka                     Zrínyi Ált. Isk., Nagykanizsa                2

3.      Varga Ilona                             Ált. Iskola, Zalakaros                          1

4.      Varga Anna                             Ált. Iskola, Zalakaros                          0

 

III.kcs. fiú:

 

1.       Zsirai Péter                             Batthyány Gimn., Nagykanizsa 7 pont

2.      Rikk Zorán                              Kertvárosi Ált. Isk. Zalaegerszeg         5

3.      Bödöcs Richárd                       Ált. Isk., Gellénháza                            4,5 (27,5)

4.      Lóránt Ádám                           Batthyány Gimn., Nagykanizsa 4,5 (27)

5.      Kovács Róbert                        Ált. Isk., Lenti                                     4,5 (22,5)

6.      Szabó Krisztián                       Zrínyi Gimn., Zalaegerszeg                   3,5

7.      Süket Ferenc                           Ált. Isk., Lenti                                     3

8.      Hegedűs Botond                      Csány-Szendrey Keszthely                  2

9.      Kóbor Krisztián                       Ált. Isk., Zalakaros                              1

10.  Szabó Máté                             Eötvös Ált. Isk., Vonyarcvashegy        0

 

IV. kcs. leány:

 

1.      Németh Anna                          Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  4 pont

2.      Gyuk Izabella                          Zrínyi Gimn., Zalaegerszeg                   3

3.      Varga Zsófia                            Ált. Isk., Zalakaros                              2

4.      Németh Vivien             Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  1

5.      Farkas Réka                            Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  0

 

IV. kcs. fiú:

 

1.      Hajas Tamás                           Batthyány Gimn., Nagykanizsa 4,5

2.      Parragi István                          Ált. Isk., Gellénháza                            3,5

3.      Zsirai András                           Batthyány Gimn., Nagykanizsa 3

4.      Gyuk Ábrahám                        Zrínyi Gimn., Zalaegerszeg                   2,5

5.      Cseke Mihály                          Ált. Isk., Teskánd                                1,5

6.      Horváth Bálint              Ált. Isk., Zalakaros                              0

 

 

 

 

 

Pátkai József

      főbíró