ZALA MEGYEI SAKKSZÖVETSÉG

8900 Zalaegerszeg, Kossuth u. 47-51.

Tel.: 92/596-220

Email:postmaster@zala-seaxelero.net

ZALA MEGYEI DIÁKSPORT SZÖVETSÉG

8900 Zalaegerszeg, Kossuth u. 47-51.

Tel.: 92/596-220

Email: diaksport@zelkanet.hu

 

MEGYEI  SAKK  DIÁKOLIMPIA

I-IV. KCS. EGYÉNI VERSENY

VÉGEREDMÉNY

 

2011/2012. TANÉV

 

 

I.   kcs. leány:

 

1.      Honfi Viktória              Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  4 pont

2.      Németh Dominika                    Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  2,5

3.      Bellák Tamara             Hevesi Ált. Isk., Nagykanizsa  2

4.      Györe Boglárka                       Öveges ÁMK, Zalaegerszeg                0,5

5.      Hoffmann Annamária               Kertvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg        0

 

I. kcs. fiú:

 

1.      Pete Zétény                              Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          6,5 pont

2.      Hegedűs Viktor                       Öveges ÁMK, Zalaegerszeg                5

3.      Kurucz Levente                       Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  5

4.      Salamon Zsigmond                  Egry Ált. Isk., Keszthely                      4,5

5.      Kustán Benjamin                     Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          4

6.      Horváth Bence             Ált Iskola, Teskánd                             3,5

7.      Bence Tamás                           Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  3,5

8.      Göller Máté                             Ált. Iskola, Cserszegtomaj                   2

9.      Strobl Áron                              Ált. Iskola, Zalakaros                           1

 

II.kcs leány:

 

1.      Balogh Eszter                          Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  5 pont

2.      Németh Imola                          Ady Ált. Isk., Zalaegerszeg                  3

3.      Györgyfalvi Fanni                     Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          2

4.      Csinát Rebeka             Ált. Iskola, Zalakaros                          2

5.      Gombos Luca                          Mindszenty Ált Isk., Zalaegerszeg        2

6.      Zsámár Lili                              Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  1

 

II.kcs fiú:

 

1.      Varga Dániel                            Kertvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg        6,5 pont

2.      Horváth Csongor                     Kiskanizsa Ált. Isk., Nagykanizsa        6

3.      Vass Bence                             Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  5,5

4.      Tóth Gábor Kristóf                  Ált. Iskola, Zalakaros                          3

5.      Balogh Ákos                            Ált. Iskola, Gyenesdiás                        2,5

6.      Vass-Várkövi Márton              Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          2

7.      Veres Zoltán                            Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  1,5

8.      Nagy András                           Ált. Iskola, Zalakaros                          1

 

 

 

III.kcs. leány:

 

1.      Perger Kitti                              Batthyány Gimn., Nagykanizsa 2 pont

2.      Bea Boglárka                           Batthyány Gimn., Nagykanizsa 1

3.      Varga Anna                             Ált. Iskola, Zalakaros                          0

 

III.kcs. fiú:

 

1.       Bali Ádám                              Öveges ÁMK, Zalaegerszeg                6,5 pont

2.      Hegedűs Botond                      Csány-Szendrey Ált. Isk. Keszthely     4,5

3.      Cseke Tibor                             Ált. Isk., Teskénd                                4

4.      Süket Ferenc                           Vörösmarty Ált Isk. Lenti                    4

5.      Balogh Márton             Ált. Isk., Teskénd                                4

6.      Dóra Bence                             Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          4

7.      Joó Zsombor                           Hevesi Ált. Isk. Nagykanizsa               4

8.      Domina Bence             Ált. Isk., Hévíz                         3,5

9.      Csingát Dominik                      Ált. Isk., Zalakaros                              3,5

10.  Kálovics Zoltán                       Kiskanizsa Ált. Isk., Nagykanizsa        2,5

11.  Iván Soma                               Arany Ált. Isk., Lenti                           1,5

12.  Lőrincz Norbert                       Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  0

 

IV. kcs. leány:

 

1.      Ruszin Dorottya                       Mindszenty Ált. Isk., Zeg                     4 pont

2.      Német Anna                            Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  3

3.      Nyirádi Ivett                            Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  2

4.      Sebők Viktória                        Arany Ált. Isk., Lenti                           1

5.      Kincses Olívia              Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  0

 

IV. kcs. fiú:

 

1.      Felde Bence                            Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  6

2.      Rikk Zorán                              Kölcsey Gimn., Zalaegerszeg   5,5

3.      Cseke Mihály                          Ált. Isk., Teskénd                                4,5

4.      Kocsis Endre Kende               Zrínyi Gimn., Zalaegerszeg                   4

5.      Horváth Ákos              Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  4

6.      Kóbor Krisztián                       Ált. Isk., Zalakaros                              3,5

7.      Boa András                             Batthyány Gimn., Nagykanizsa 3,5

8.      Horváth Ádám             Ált. Isk. Cserszegtomaj                       2

9.      Keszthelyi Márton                   Arany Ált. Isk., Lenti                           1

 

 

 

 

 

Pátkai József

      főbíró