ZALA MEGYEI SAKKSZÖVETSÉG

8900 Zalaegerszeg, Kossuth u. 47-51.

Tel.: 92/596-220

Email:postmaster@zala-seaxelero.net

ZALA MEGYEI DIÁKSPORT SZÖVETSÉG

8900 Zalaegerszeg, Kossuth u. 47-51.

Tel.: 92/596-220

Email: diaksport@zelkanet.hu

 

MEGYEI  SAKK  DIÁKOLIMPIA

I-IV. KCS. EGYÉNI VERSENY

JEGYZŐKÖNYVE

 

2009/2010. TANÉV

 

I. kcs. leány:

 

1.      Balogh Eszter                          Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  3 pont

2.      Salamon Fanni                         Ady Ált. Isk., Zalaegerszeg                 2

3.      Gombos Luca                          Mindszenty Ált. Isk., Zalaegerszeg       1

4.      Tegzes Kata                            Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  0

 

I.     kcs fiú:

 

1.      Varga Dániel                           Eötvös Ált Isk., Zalaegerszeg   6

2.      Szabó Gergő                           Eötvös Ált Isk., Zalaegerszeg   5,5

3.      Vass Bence                             Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  5

4.      Varga Levente                         Körzeti Ált. Isk., Teskánd                   4

5.      Horváth Csongor Endre           Kiskanizsai Ált. Isk. Nagykanizsa        4

6.      Tóth Gábor                              Ált. Isk., Zalakaros                              3,5

7.      Németh Tamás                        Ált. Isk., Tófej                         3

8.      Kláminger Balázs                     Egry J. Ált. Isk., Keszthely                  2,5

9.      Szabó Attila                             Egry J. Ált. Isk., Keszthely                  1,5

 

II.   kcs. leány:

 

1.      Perger Kitti                              Batthyány L. Gimn., Nagykanizsa        4

2.      Salamon Sára                          Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  3

3.      Varga Anna                             Ált. Isk., Zalakaros                              2

4.      Berta Szaffi                              Ált. Isk., Tófej                         1

5.      Káli Rebeka                            Ált. Isk., Tófej                         0

 

II. kcs. fiú:

 

1.      Kertész Zsolt                           Belvárosi Ált. Isk., Zalaegerszeg          7

2.      Balogh Márton                         Ált. Isk., Teskánd                               5

3.      Joó Zsombor                           Hevesi Ált. Isk., Nagykanizsa  4,5

4.      Cseke Tibor                            Ált. Isk., Teskánd                                4

5.      Németh Ciprián                       Ady Ált. Isk., Zalaegerszeg                  4

6.      Hegedűs András                      Csány-Szendrey ÁMK, Keszthely       4

7.      Lóránt Ádám                           Piarista Ált. Isk., Nagykanizsa  3,5

8.      Süket Ferenc                           Vörösmarty Ált. Isk., Lenti                  3

9.      Kovács Róbert                        Vörösmarty Ált. Isk., Lenti                  2,5

10.  Csinyát Dominik                      Ált. Isk., Zalakaros                              2,5

11.  Szabó Máté                             Egry Ált. Isk., Keszthely                      1,5

12.  Baracska Zoltán                      Vörösmarty Ált. Isk., Lenti                  0,5

 

III. kcs. leány:

 

1.      Molnár Flóra                           Batthyány Gimn., Nagykanizsa 2 (2)

2.      Ruszin Dorottya                       Hahót                                                  2 (0)

3.      Farkas Petra                            Ált. Isk., Zalakaros                              0

 

III.     kcs. fiú:

 

1.      Zsirai Péter                              Batthyány Gimn., Nagykanizsa 6,5

2.      Bödőcs Richárd                       Ált. Isk., Gellénháza                            5

3.      Felde Bence                            Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  4,5

4.      Rikk Zorán                              Eötvös Ált. Isk., Zalaegerszeg  4,5

5.      Gyuk Ábrahám                        Zrínyi Gimn., Zalaegerszeg                   3,5

6.      Cseke Mihály                          Ált. Isk., Teskánd                                2,5

7.      Szabó Krisztián                       Zrínyi Gimn., Zalaegerszeg                   2,5

8.      Kovács Gergő                         Ált. Isk., Zalakaros                              0

 

IV.    kcs. leány:

 

1.      Kuzma Kata                            Batthyány Gimn., Nagykanizsa 4

2.      Gyuk Izabella                          Zrínyi Gimn., Zalaegerszeg                   2,5

3.      Koronicsz Réka                       Vörösmarty Ált. Isk., Lenti                  2,5

4.      Simon Franciska                      Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  1

5.      Tóth Nikolett                           Ált. Isk., Zalakaros                              0

 

IV. kcs. fiú:

 

1.      Hajas Tamás                           Kőrösi Ált. Isk., Nagykanizsa  6,5

2.      Süket Máté                             Vörösmarty Ált. Isk., Lenti                  5,5

3.      Horváth Levente                      Dózsa Ált. Isk., Zalaegerszeg               5

4.      Süket Márk                             Vörösmarty Ált. Isk., Lenti                  4,5

5.      Zsirai András                           Batthyány Gimn., Nagykanizsa 4,5

6.      Parragi István                          Ált. Isk., Gellénháza                            4

7.      Bolla Gergő                             Egry Ált. Isk., Keszthely                      3

8.      Mészégető Bence                    Eötvös Ált. Isk., Zalaegerszeg  3

9.      Kiss Krisztián                          Vörösmarty Ált. Isk., Lenti                  3

10.  Zsiga Bálint                              Ált. Isk., Zalakaros                              1,5

11.  Lakatos Marcell                      Egry Ált. Isk., Keszthely                      1,5

 

 

 

Zalaegerszeg, 2009. december 11.

 

 

                                                                                                  Csiszár Zoltán

                                                                                                          főbíró